Doprovodný program

Doprovodný program


PROGRAM MČR VE STROMOLEZENÍ 2018 V KOLÍNĚ

Všechny přednášky, workshopy, aktivity a vstup do prostorů závodů je ZDARMA a v případě zájmu účastníkům workshopům a přednášek bude vystaven účastnický list na základě vyplněné prezenční listiny.

Čtvrtek 31.5.2018

Pro školy, veřejnost a děti
10:00 – 19:00 – ukázky arboristických prací, lanové centrum, lezení na strom, stromochyty, cocoony
Pro závodníky, rozhodčí a pomocníky
10:00 – 20:00 – možnost registrace, ubytování v campu, kontrola vybavení

Pátek 1.6.2018

Pro závodníky, dobrovolníky, rozhodčí, stromolezce a odbornou veřejnost
9:00 – 11:00 – Praktický workshop - SRT technika
11:00 – 12:00 – Praktická ukázka a test neprořezného vybavení
13:00 – 15:00 – Praktický workshop – Pádové testy výstupových systémů
15:00 – 16:00 – Nejčastější úrazy ve stromolezení a jak správně postupovat
16:00 – 18:00 – Registrace závodníků a kontrola materiálu
18:00 – 20:00 – Obchůzka disciplín pro závodníky a rozhodčí
20:00 – 22:00 – ARBOKINO
Pro veřejnost a děti
10:00 – 19:00 – lanové centrum, lezení na strom, stromochyty, cocoony

Pátek 1.6.2018

Pro odbornou veřejnost, správce zeleně a úředníky
9:00 - 9:50 Ing. Ondřej Feit:Otevření bloku-představení novinek SZKT; Praktické zkušenosti s eradikací a managementovými opatřeními proti kozlíčkům rodu Anoplophora spp., kteří představují významné ohrožení všech listnatých dřevin.
10:00 -10:40 JUDr. Viktor Jansa, CSc.: Právní zodpovědnost za případné škody vzniklé v důsledku selhání dřeviny
10:50 -11:30 Ing. Pavel Wágner: Příklady správně a špatně provedených řezů na dřevinách
12:30 - 13:10 Ing. Petr Martinek: Jak se změnila arboristika v ČR se zavedením hodnocení biologické hodnoty dřevin.
13:10 -13:50 Ing. Luděk Praus, Ph.D.: Co všechno je důležité zohlednit pro co nejpřesnější hodnocení provozní bezpečnosti dřevin
14:10 -15:00 Ing. Jiří Rozsypálek: Řeč těla dřevin (závažné defekty na stromech z pohledu správce zeleně)
Přednášky jsou pro všechny zájemce zdarma!

Sobota 2.6.2018

8:00 – 18:00 – základní kolo stromolezeckých závodů
10:00 – 19:00 – lanové centrum, lezení na strom, stromochyty, cocoony
18:30 – 19:00 – vyhlášení výsledků základního kola a předání cen
20:00 – 23:00 – Koncert ARBO kapel
V průběhu závodů budou doprovodné aktivity pro veřejnost jako předchozí den.

Neděle 3.6.2018

8:30 – 9:30 – Open Head-to-Head Footlock
10:00 – 12:30 – Finále stromolezeckých závodů - Masters
13:00 – 14:00 – Vyhlášení Head-to-Head Footlock a Masters

© 2018 |MA| Všechna práva vyhrazena.
Chcete podobné webové stránky? Klikněte zde

Design by W3layouts